Як зберегти час і нерви

В історії людства морські перевезення займають особливе місце. Саме завдяки їм розвивалася торгівля між державами і континентами, вони стали одним з головних «двигунів прогресу».

Українські реалії

Для України морський транспорт має особливе значення. Кращим доказом цього є разючі зміни, що відбуваються в морській транспортній логістиці. Зводяться нові термінали, проводяться днопоглиблювальні роботи, деякі компанії будують власний флот. Тільки контейнерні відвантаження з українських портів в 2017 році зросли на 6,4%. Постійно зростає перевалка зерна та іншої продукції.

Як знизити навантаження на митницю

Зі збільшенням вантажопотоку значно зростає навантаження на митницю. Багато з нас звикли огульно лаяти цей орган, підозрюючи кожного інспектора у всіх гріхах. Але якщо відверто, так чи так уже бездоганні ми з Вами? Важко навіть порахувати, скільки часу дарма витрачають співробітники митниці з вини своїх клієнтів.

Досить просто звернутися за допомогою до професіоналів, і відразу ж зникнуть проблеми з неправильним оформленням документів, «проблемним вантажем» і т.п. І будуть зекономлені десятки безплідно видаткових годин і кілометри (або, можливо, тонни?) Нервів.

Замовити