Вище, швидше, надійніше

Міжнародні авіаперевезення були організовані незабаром після закінчення I світової війни. Першими регулярними авіалініями, на яких перевозили пошту і пасажирів, були маршрути Париж-Лондон і Париж-Брюссель.

Швидко чи вчасно

Досить старий жарт говорить, що повітряний транспорт воліють ті, хто хоче дістатися (або доставити вантаж) до місця швидше, а той, кому необхідно потрапити кудись вчасно, вибирає залізницю або автотранспорт. Сучасна авіація практично не залежить від примх природи. Залишається все менше чинників, здатних вплинути на регулярність польотів.

Організація перевезень

На оперативність авіаперевезень найчастіше впливає те, що вантаж, як у прислів’ї, виявляється жертвою «семи няньок». І тут є сенс згадати досвід минулих років. Ще в тридцяті роки існували компанії, які працювали за схемою «від воріт до воріт». Вже тоді зрозуміли, що так можна працювати не просто оперативніше, але і з меншими витратами.

Схема проста. Вантаж забирали у відправника і везли безпосередньо до літака. В аеропорту прибуття його вивантажували і відправляли одержувачу. Але перебої з виконанням рейсів (в основному через погоду) змусили перейти до перевалки через склади. Але сьогодні все змінилося і поняття «швидко» і «вчасно» можна поєднати.

Замовити