Щоб митниця дала добро

Дуже часто люди звинувачують митників в тяганині, недобросовісній роботі і всіх смертних гріхах. Але, що вже лукавити, часто у всіх негараздах на митниці винні аж ніяк не її працівники.

Почати з себе

Дуже часто причиною затримки розгляду питань є елементарна непідготовленість самого заявника. Зазвичай вона проявляється в неправильно підготовлених документах. Працівники митниці змушені відмовляти. Але і звертаються в митницю дуже різні люди. Хтось, отримавши роз’яснення, йде виправляти помилки, хтось починає скандалити.

Тепер поставте себе на місце митника, якому за день кілька разів доводиться стикатися з подібними проблемами, неповагою. А він теж людина, зі звичайною людською нервовою системою.

А як було б всім добре, якби всі якісно готувалися до звернення в будь-яку інстанцію …

Звертатися за допомогою не соромно

Митний брокер в Києві не тільки допоможе підготуватися до звернення в митницю, він може взяти на себе повний митний супровід вантажу. Багато людей не звертаються за допомогою з помилкового страху, що їх можуть запідозрити в непрофесіоналізмі, невмінні вести справи … Але насправді співпраця з професіоналами як раз і є ознакою відповідального ставлення до справи.

Замовити