Професійна організація авіаперевезень

Відправлення вантажів по повітрю може виявитися досить важкою справою. Але тільки в тому випадку, якщо підходити до організації авіаперевезення неправильно.

Занадто багато перевізників

Вантаж необхідно доставити на склад авіапідприємства-перевізника. Звідти він потрапить в літак. Потім – знову на склад. І лише звідти буде доставлений одержувачу. Виходить, необхідно мати справу як мінімум з трьома транспортними компаніями. І це в кращому випадку.

Але це ще півбіди.

Збереження вантажу

Про «сім няньок» пам’ятають усі. Так і з вантажем – велика кількість відповідальних за його збереження породжує безвідповідальність. В цьому випадку побоювання за відправлені цінності більш ніж обгрунтовані.

Приймаємо правильне рішення

Все сказане вище – вчорашній день. Авіаперевезення можна довірити одній компанії, яка забере вантаж у Відправника і доставить Замовнику. Відповідальний за все один перевізник. Один оператор відслідковує його переміщення на всіх етапах «подорожі». Це гарантує оперативність доставки. Адже саме за швидкість цінують авіацію. Часто вдається обійтися без проміжних вантажно-розвантажувальних операцій, що також сприяє збереженню вантажу.

Замовити