Перевезення автомобільним транспортом

Перевезення автомобільним транспортом сьогодні найзручніше. Вони дають можливість доставити вантаж зі складу Відправника безпосередньо на склад одержувача, в розподільний центр, гіпермаркет і т. П.

Транспортний аутсорсинг

Все частіше навіть великі компанії сьогодні відмовляються від власного автопарку, вважаючи за краще довіряти автомобільні перевезення спеціалізованим транспортним компаніям. Це дає можливість підібрати автомобіль, який найкраще відповідає характеру відправлення по тоннажу, можливості створити необхідні умови всередині кузова і т. Д. Зокрема, дуже затребувані сьогодні автомобілі-зерновози, фургони для перевезення продуктів харчування, автовози.

Також компанії, постійно займаються перевезеннями, набагато краще справляються із забезпеченням збереження вантажу в дорозі.

Робота з особливими вантажами

Тим краще мати співпрацю зі спеціальними транспортними компаніями, коли мають бути автомобільні перевезення нестандартних (небезпечних, великовагових або негабаритних) вантажів. Довіривши перевізнику всі операції, від отримання відповідних дозволів до розвантаження в місці призначення, власник вантажу за помірну плату позбавляється від всіх проблем.

Замовити