Організація морських перевезень

Водний транспорт завжди вважався одним з найбільш дешевих. Сьогодні в силу цілого ряду причин при відправці вантажів за кордон морські перевезення не маю альтернативи. Перш за все, мова йде про суттєве розширення географії поставок з України і збільшенні вантажопотоку в країни Африки, Близького Сходу та Азії.

Оскільки відправник і одержувач вантажу найчастіше знаходяться в різних країнах, необхідно враховувати особливості законодавства обох країн, логістики, а в ряді випадків – навіть національного менталітету. Також необхідно скласти схему маршруту, правильно оформити всі документи, забезпечити експедирування відправлення в порту і збереження вантажу … У більшості випадків без послуг професійних логістів обійтися дуже складно.

Додаткові можливості

Контейнерні морські перевезення на сьогодні є найдешевшим, зручним і безпечним способом відправлення вантажів. Але як бути, якщо партія вантажу менше, ніж обсяг контейнера? Багато логістичні компанії займаються консолідацією збірних відправлень як в Україні, так і в зарубіжних портах.

Потрібно пам’ятати, що будь-які логістичні проблеми на землі і на морі можна вирішити.

Замовити