Коли потрібен митний брокер

Сьогодні все більше компаній, так і приватних осіб теж, вважає за краще делегувати повноваження по спілкуванню з державою в особі митниці та інших регулюючих органів посередникам. Це логічно. Професійний брокер набагато швидше і ефективніше справляється зі своїми завданнями. А в бізнесі (та це не просто красива розхожа фраза) успіх вирішують часом навіть не дні, а години.

Коли починати співпрацю

Наведемо простий приклад. Може скластися ситуація, коли за кордоном є можливість буквально за копійки придбати партію товару. Пропозиція здається дуже привабливою. Але вже на кордоні виявляється, що після митниці ціна зростає настільки, що угода виявляється зовсім не такою вигідною. А митний брокер в Києві ще на етапі прийняття рішення міг буквально «розкласти все по поличках». Можливо, лише одна консультація вплинула б на прийняття рішення. І таких прикладів можна навести багато.

Додаткові послуги

По роботі брокеру доводиться стикатися з представниками самих різних організацій, як державних, так і приватних. І його послуги в налагодженні ділових контактів з ними теж можуть виявитися справді безцінними.

Замовити