Авіаперевезення

З нами міжнародні авіаперевезення вантажів – вигідно, зручно і просто!

ПодзвонитиПозвонить Виберіть свій варіант доставки Заказати розрахунок

Компанія «СТАР ТАЙМ» пропонує послуги міжнародних авіаперевезень. Ми знаємо, яке велике значення має для наших клієнтів можливість оперативного оформлення документів для імпорту / експорту товару, швидкість доставки на великі відстані, збереження вантажу під час всіх операцій. Тому створили максимально комфортні умови співпраці з урахуванням інтересів і вимог кожного клієнта.

Наші переваги

ПодзвонитиПозвонить Географія доставки Замовити розрахунок

Приймаємо замовлення на перевезення вантажів в усі країни Європи, Азії, Америки. У нас постійно є рейси з України і назад по найпопулярніших напрямками: Китай, США, Туреччина, Японія, Білорусь, Росія, Німеччина, Польща, Чехія, Словаччина та ін.

Нам довіряють

Сьогодні авіаперевезення дозволяють максимально гарантувати збереження цінних вантажів

Завдяки сучасному аеродромному і бортовому обладнанню регулярність рейсів сьогодні не залежить від примх погоди. Тому авіаперевезення виконуються без збоїв і затримок. Їх оперативність залежить тільки від роботи служб, що забезпечують оформлення відправлень і рішення логістичних задач.

У вас специфічний «ніжний» товар, що вимагає особливої ​​уваги? Ми приймаємо замовлення на авіаперевезення вантажів будь-якого типу і швидкопсувних товарів, в тому числі свіжих квітів, лікарських препаратів, продуктів харчування, фруктів, овочів. Довірте нам свій товар і ні про що не переживайте! Ми дбайливо і акуратно погрузимо його, швидко доставимо, передамо в цілісності кінцевому одержувачу. Також приймаємо замовлення на транспортування великогабаритних вантажів і негабариту.
Також наша компанія здійснює міжнародні авіаперевезення тварин з отриманням всіх необхідних дозвільних документів.

Ми подбаємо про ваші специфічні вантажі не тільки в повітрі. Ми готові вирішити будь-які нестандартні логістичні проблеми, які потребують творчого підходу.

Особливі умови і привілеї для постійних клієнтів «СТАР ТАЙМ»

Ви часто замовляєте міжнародні авіаперевезення або вам періодично потрібна разова доставка вантажу? Станьте партнером «СТАР ТАЙМ» і отримаєте персональні привілеї постійного клієнта! Вас буде обслуговувати особистий менеджер, з яким ви зможете в будь-який момент обговорити питання.
Головною перевагою, за яке вибирають авіаперевезення, є швидкість доставки вантажів. Вона, в свою чергу, забезпечується оперативністю роботи на землі. Вам не доведеться контактувати з представниками різних служб. Досить просто звернутися в «СТАР ТАЙМ».

Умови доставки

● Двері – Двері
● Двері-Склад
● Склад – Двері
● Склад – Склад

Швидко доставимо вантаж в будь-яку країну, запропонуємо вигідні умови співпраці.

Компанія «СТАР ТАЙМ» – надійний партнер!

Замовити