Сертифікація автомобілів

У зв’язку зі змінами в законодавстві України і вступом в силу законів 8487/8488, був скасований введений раніше мінімальний стандарт екологічної безпеки, що регламентує викид шкідливих речовин в атмосферу ЄВРО-5 і введений новий мінімальний стандарт не нижче ЄВРО-2. Що дало можливість імпортувати і розмитнювати більш бюджетні автомобілі. У зв’язку з цим перед постановкою на облік вашого транспортного засобу вам буде необхідно підтвердити відповідність автомобіля цим стандартам і отримати сертифікат відповідності.

ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕРТИФІКАЦІЇ АВТО:

  • Купча або інвойс
  • Вантажна митна декларація
  • Технічний паспорт
  • Цивільний паспорт і ідентифікаційний код

Також сертифікат відповідності допоможе вам підтвердити фізичні характеристики автомобіля (вага, об’єм двигуна, виробник), при митному оформлення, які часто не вказуються в технічних документах на автомобілі вироблені в країнах Північної і Південної Америках.

Отримати сертифікат відповідності ви можете самостійно звернувшись до органів сертифікації акредитовані для виконання відповідних робіт, або звернутися до наших фахівців які допоможуть вам швидко пройти процес сертифікації уникаючи черг і тяганини з документами.

Замовити