Розмитнення авто, сертифікація


У зв’язку з набранням чинності нових законів України №8487 і 8488 були змінені ставки акцизного збору і правила митного оформлення транспортних засобів для фізичних і юридичних осіб. Також були внесені зміни до митного кодексу України що дозволило спростити митне оформлення автомобілів.

Купуючи автомобіль за кордоном, ви обов’язково зіткнетеся з його митним оформленням і подальшою реєстрацією в МРЕВ. Для вирішення цих завдань у вас існує два шляхи: зайнятися цим самостійно, що може викликати певні проблеми були в зв’язку з незнанням митного законодавства, пов’язаного з розмитненням автомобіля, або скористатися професійними послугами митного брокера по розмитненню авто в м.Києві та Київській області.

З огляду на реалії сучасності, самостійна розмитнення авто може відняти невиправдано багато часу і нервів. Ще одним каменем спотикання може стати сертифікація автомобіля. Що це таке? Власнику необхідно отримати документ, що підтверджує країну виготовлення автомобіля і можливість його безпечної експлуатації на українських дорогах. Така сертифікація здійснюється обмеженим колом організацій. За ідеєю, цей сертифікат необхідний при первинній реєстрації наведеного автомобіля в Сервісному центрі МВС, митниця вимагати його не повинна. Але при його наявності розмитнення авто істотно спрощується, особливо коли мова йде про пільгове оформлення.

МИТНИЙ БРОКЕР ПО РОЗМИТЕННЮ АВТОМОБІЛІВ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ НАДАСТЬ ВАМ:

-Вичерпну консультацію з митного оформлення автомобілів, що допоможе вам істотно скоротити терміни оформлення і витрати на ваш майбутній автомобіль.

-Попередньо надасть вам розрахунок витрат, пов’язаних з митним оформленням.

-Допоможе вам зібрати правильний пакет документів на розмитнення та реєстрації в МРЕВ автомобіля.

Компанія «СТАР ТАЙМ» надає весь комплекс послуг з розмитнення автомобілів на території Києва та Київської області, для приватних і юридичних осіб:

 • Реєстрація в МРЕВ
 • Митне оформлення
 • Сертифікація автомобіля
 • Оціночна експертиза

Сьогодні сертифікація ввезених автомобілів в Україні здійснюється шістьма організаціями: «ДержавтотрансНДІпроект» (Київ), «Укрметртестстандарт» (Київ), «УкрЦПСЗПС» (Київ), «Львівстандартметрологія» (Львів), «НДІ Система» (Львів) і «Запоріжжястандартметрологія» ( Запоріжжя). Отримання сертифікату та розмитнення авто набагато швидше будуть виконані фахівцями за плату, яка з урахуванням реалій вітчизняної бюрократичної системи здасться більш ніж символічною.

МИТНІ ПЛАТЕЖІ

 • Мито 10%
 • акциз

Платіж = Ставка (базова) х Обєм (двигуна) х Коофициент (віку)

Тип двигуна бензин об’ємом до 3000 см3 (включно) -50 Євро за 1000см3
Тип двигуна бензин об’ємом понад 3000 см3 -100 Євро за 1000см3
Тип двигуна дизель об’ємом до 3500 см3 (включно) -75 Євро за 1000см3
Тип двигуна дизель об’ємом до 3500 см3-150 Євро за 1000см3
ПДВ 20%

ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ АВТОМОБІЛЯ:

   • Договір, купча або інвойс.
   • Технічний паспорт на автомобіль (знятий з реєстрації).
   • Сертифікат виробника (за наявності).
   • Експортна декларація (при наявності).
   • Ідентифікаційний код, громадянський та закордонний паспорт (для фізичних осіб).
   • Сертифікат відповідності стандартам не нижче EURO 2 і вище (може оформлятися після розмитнення авто).

Замовити