Морські перевезення

Морские перевозки - startime.kiev.ua

Компанія «СТАР ТАЙМ» пропонує морські контейнерні перевезення. Це найекономічніший спосіб доставки вантажів на великі відстані між країнами і континентами. Завдяки великій мережі морських комунікацій і налагодженої транспортній логістиці нашої компанії вдається в кілька разів скоротити витрати клієнтів на експорт і імпорт вантажу. При цьому значно знижується і собівартість товару, адже в калькуляційних розрахунках завжди закладена вартість перевезення сировини, комплектуючих і готової продукції.

«СТАР ТАЙМ» – надійність, обов’язковість, клієнтоорієнтованість

Цілі і місія нашої компанії – організація морських перевезень з урахуванням інтересів кожного клієнта. Ми індивідуально працюємо з замовником, вивчаємо його потреби, виконуємо вимоги і пропонуємо найвигідніші умови.

Всі, хто хоча б раз намагався самостійно організувати морські перевезення, мав можливість оцінити переваги співпраці з професіоналами!

Наші послуги:
● професійні консультації по ЗЕД, в тому числі інформація щодо податкових пільг, повернення мита;
● оформлення митних документів для імпорту і експорту всіх категорій товарів, в тому числі розмитнення в Україні;
● транспортна логістика: вибір оптимального маршруту, підбір транспорту, організація мультимодальних перевезень;
● навантаження / розвантаження вантажів, послуги зберігання перед відправкою збірних вантажів і по прибуттю в країну призначення (за бажанням клієнта);
● міжнародні морські перевезення вантажів між країнами і континентами по всіх популярних напрямках;
● повний контроль переміщення вантажу при транспортуванні, організація експедиційних послуг;
● страхування для виключення ризиків;
● оперативне інформування замовника про місцезнаходження товару в даний момент.

«СТАР ТАЙМ» бере на себе повну юридичну та фінансову відповідальність за збереження і транспортування застрахованого вантажу. Тому з нами радяться, нам довіряють, з нами охоче співпрацюють.

Консолідовані (збірні) і контейнерні перевезення з повним завантаженням

Ми готові організувати морські перевезення практично будь-яких партій вантажів, для нас не буває «зручних» і «незручних» партнерів. Наші фахівці знайдуть оптимальне рішення для будь-якого замовника.
У нас є послуга організації консолідованих перевезень (для малих партій вантажу, товару невеликого обсягу) та контейнерні морські перевезення вантажів з повним завантаженням контейнера товаром одного клієнта. При транспортуванні збірних вантажів ви можете самостійно вибирати вид упаковки: дерев’яні ящики, картонні коробки, пластикові контейнери, палети.

Також ми транспортуємо по морю рідкі і сипучі вантажі: зернові, руду, вугілля, нафту та ін. Менеджери індивідуально для вас підберуть найбільш економічний і надійний вид тари, розроблять маршрут.
З точки зору вирішення логістичних завдань морські перевезення відносяться до категорії найбільш складних. Фахівці компанії «СТАР ТАЙМ» володіють необхідними знаннями і достатнім досвідом, що дозволяють забезпечити максимально швидку і недорогу доставку вантажу в будь-яку точку планети.

Працювати зі «СТАР ТАЙМ» зручно і спокійно – ми завжди на зв’язку і діємо в ваших інтересах!

Замовити