Міжнародні перевезення

Компанія «СТАР ТАЙМ» пропонує міжнародні перевезення вантажів всіма видами транспорту. Ми спеціалізуємося на експорті вантажів з України по всіх популярних напрямках, імпорті в Україну, транзитного транспортування. У наші послуги входить міжнародна логістика, консультації по ЗЕД, оформлення документів, перевезення та зберігання вантажів. Вам потрібен надійний партнер, який допоможе заощадити на транспортуванні та оперативно вирішить будь-які питання? Зверніться до нас!

«СТАР ТАЙМ» – готове рішення для вашого бізнесу

Комерційне співробітництво із зарубіжними партнерами дає серйозні переваги в бізнесі. Експорт та імпорт сировини, продуктів харчування, фруктів і овочів, лікарських препаратів, техніки і товарів народного споживання дозволяє швидко отримати прибуток, наростити власні обсяги виробництва або налагодити зв’язки з новими партнерами. Компанія «СТАР ТАЙМ» – митний брокер з великим практичним досвідом. Ми забезпечимо ваші валютні операції при розрахунках, забезпечимо безпечні морські, авіа-, авто- і мультимодальні перевезення, оперативно вирішимо будь-яке питання, мінімізуємо ризики і застрахуємо дорогий товар.

Всі види міжнародних перевезень

«СТАР ТАЙМ» організовує перевезення усіма видами транспорту і надає логістичні послуги. Ми підберемо індивідуально для вас найкоротший або оптимальний по співвідношенню вартості та термінів доставки маршрут, швидко і безпечно доставимо в Україну товар з Європи, Азії, Америки, Африки або Америки, розмитнимо його і підготуємо документи або відправимо експортний вантаж в будь-яку країну світу.

Організуємо наступні види перевезень:

● міжнародні авіаперевезення;
● міжнародні автоперевезення;
● міжнародні морські контейнерні перевезення.

Необхідно відправити вантаж на інший континент з доставкою «від дверей до дверей»? Ми підберемо для вас маршрут і організуємо мультимодальне транспортування з експедиторських супроводом, страхуванням. Ми пропонуємо міжнародні автоперевезення вантажів, доставляємо товар авіарейсами і морським транспортом. Швидко транспортуємо вантаж в будь-яку точку світу, допоможемо вам заощадити на митному оформленні та перевезення.

Як ми працюємо:

● приймаємо і відразу ж обробляємо заявки;
● оперативно оформляємо пакет митних документів;
● вибираємо оптимальний маршрут;
● відправляємо вантаж;
● здійснюємо контроль протягом усього шляху слідування;
● здаємо його в цілості й схоронності персонально адресату.

Тисячі компаній довіряють свої вантажі тільки компанії «СТАР ТАЙМ». Будемо раді, якщо ви станете одним з наших партнерів!

Замовити