Митний брокер

Таможенный брокер в Киеве

При виконанні будь-яких комерційних операцій важлива оперативність. Але вона тричі необхідна при роботі з закордонними контрагентами. При відправці товарів за кордон або ввезенні їх в країну швидке розмитнення вантажів має критичне значення, нерідко від неї залежить успіх всього бізнесу. Найчастіше незамінним помічником при цьому є митний брокер. Сам факт залучення фахівця стає вирішальним фактором, який змушує бюрократичну машину працювати ефективніше.

Часто митний брокер закони України, підзаконні акти та відомчі нормативні документи, що стосуються роботи митниці, знає навіть краще, ніж її працівники. Тому будь-які прояви недобросовісності при роботі з ним виключаються. Якщо необхідний митний брокер в Києві, ви завжди можете звернутися в компанію «СТАР ТАЙМ».

Транспортно-логістична компанія «СТАР ТАЙМ» з 2011 року ефективно надає послуги митного брокера в Києві та Київській області, а також на всій території України. При цьому кожен митний брокер компанії має більш ніж десятирічний досвід роботи з митними та контролюючими органами України.

Наша компанія надає послуги митного брокера юридичним особам (резидентам) всіх форм власності, а також іноземним представництвам, які вже займаються зовнішньоекономічною діяльністю або хочуть налагодити ділові зв’язки з партнерами з інших держав. Також ми надаємо послуги з митного оформлення приватним особам, які бажають перевезти через митний кордон товар або вантаж, що не заборонений чинним законодавством України.

Митний брокер в Києві

При веденні зовнішньоекономічної діяльності нерідко виникають нестандартні ситуації, що вимагають не просто професійного, а й творчого підходу. У цих випадках наш митний брокер, спираючись на свій досвід і чітке знання всіх нормативно-правових документів, допомагає клієнту без втрат вийти зі складної ситуації.

Представляє компанію «СТАР ТАЙМ» митний брокер в Києві строго дотримується законодавства і нікому не дозволить порушити його на шкоду інтересам клієнта навіть в дрібницях. Завдяки цьому розмитнення вантажів та інші операції, до яких залучають фахівців «СТАР ТАЙМ», проводяться оперативно і без неприємних непорозумінь.

Хочете заощадити час і гроші, спрогнозувати ризики при митному оформленні та при цьому отримати вичерпну консультацію з ЗЕД у професіоналів? Тоді вам знадобитися митний брокер. В послуги митного брокера входить не тільки розрахунок платежів і набір вантажної митної декларації, а також вирішення складних нестандартних завдань, при цьому дотримуючись чинного законодавства України, збалансовано працюючи з усіма контролюючими органами України.

Наші митні брокери в Києві, мають достатній багаж знань і досвіду для представлення ваших інтересів в митних та інших контролюючих органах України. Ми завжди на стороні клієнта!

Митний брокер для авто

Останнім часом в країну ввозиться велика кількість автомобілів з-за кордону. Митний брокер авто допоможе розмитнити авто на пільгових умовах, це дозволить сторицею окупити витрати на оплату його послуг. Сертифікат на ввезений автомобіль видають тільки організації в Києві, Львові та Запоріжжі. Коли потрібен автомобільний митний брокер, Київ відвідують жителі всіх регіонів. Досвід показує, що на самостійне оформлення ввезеного ТЗ потрібно до тижня. Наш митний брокер розмитнить і сертифікує авто за день.

Також наша компанія тісно співпрацює із зарубіжними партнерами, що працюють в сфері митно-брокерських послуг, що дає можливість надати послуги митного брокера за кордоном.

ПЕРЕЛІК ОСНОВНИХ ПОСЛУГ нашої компанії:

  • Реєстрація підприємства на митниці (акредитація)
  • Митне оформлення під ключ
  • Розрахунок митних платежів
  • Визначення коду товару УКТЗЕД
  • Отримання дозволів та ліцензій
  • Сертифікація товарів в УкрСепро
  • Сертифікати походження товару
  • Безкоштовна консультація

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

– чесність і порядність

Головна цінність компанії – це чесність і порядність перед нашими клієнтами. Ми не даємо порожніх обіцянок і не обманюємо своїх замовників, зберігаємо комерційну таємницю наших клієнтів.

– рішення складних завдань

При виникненні складних завдань наші фахівці допоможуть вам в найкоротші терміни підібрати оптимальний вихід з ситуації, що склалася при митному оформленні, відстоюючи при цьому ваші інтереси.

– своєчасне оформлення

Максимально швидко проводимо обробку документів для митного оформлення, і своєчасна подача декларації на митницю, щоб уникнути простою транспортних засобів на вантажних терміналах і кордони.

– індивідуальний підхід

Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, і враховуємо всі особливості та побажання замовника вникаючи в найдрібніші подробиці. За кожним клієнтом закріплюється митний брокер доступний 24/7.

– сертифіковані фахівці

У штаті нашої компанії працюють, досвідчені сертифіковані митні брокери, постійно підтверджують свою кваліфікацію на митниці і проходять тренінги всередині компанії.

Розмитнення вантажів

Компанія «СТАР ТАЙМ» дотримується всіх взятих на себе зобов’язань відповідно до договору на митно-брокерське обслуговування і гарантує своєчасне митне оформлення товарів на території України.

Ми завжди працюємо з повною віддачею. Оформляє чи наш митний брокер авто, ввезене з-за кордону, чи допомагає в розмитненні товарів, що ввозяться або оформляє вивозиться з України вантаж, до своєї роботи фахівці компанії незмінно ставляться максимально відповідально, повністю використовуючи свої досвід і знання.

Будемо раді новим клієнтам!

Наші клієнти ЗАВЖДИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЗАДОВОЛЕНІ !!!!

ВАРТІСТЬ

СЕРЕДНЯ ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ ЕКСПОРТУ 2800 Грн.
СЕРЕДНЯ ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ ІМПОРТУ 3500 Грн.

ТЕРМІНИ

ТЕРМІН МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ ЕКСПОРТУ 1 ДЕНЬ.
ТЕРМІН МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ ІМПОРТУ 1-2 ДНЯ.