Авіаперевезення тварин

Авиаперевозки животных STAR TIME

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з підготовки документації та транспортування ваших домашніх вихованців авіатранспортом. Ми допоможемо вам доставити кішку, собаку і інших тварин в будь-яку точку світу, при цьому ви знімете з себе частину турбот при переїзді.

Перевезення тварин в літаку без супроводу – досить затребувана послуга нашої компанії. Ви отримаєте комплексні консультації фахівців щодо необхідних документів та всіх аспектів перельоту вашого улюбленця. Вибираючи нас, ви можете бути спокійні за комфортне і швидке подорож тварини.

Коли вам може знадобитися перевезення тварин літаком? Ви можете стати учасником іноземної виставки собак або кішок, збираєтеся поїхати на довгий термін за кордон, вирішили провести відпустку разом з вихованцем, відсилаєте тварину з розплідника покупцеві в іншу країну і так далі. Наша служба перевезення в цьому випадку стане кращим вибором.

Перелік документів для транспортування тварин

Правила перевезення тварин мають на увазі наявність необхідної документації, яку може надати власник вихованця або довірити підготовку документів нам. Вам буде потрібно:

  • Довідка (оригінал) про вартість тварини (це може бути документ купівлі-продажу або довідка з розплідника).
  • Ветеринарне свідоцтво форми №1 (наказ державного департаменту ветмедицини від 19 квітня 2005 роки за №32), яке можна отримати за 3 дні до вильоту у ветеринарній клініці.
  • Паспорт тварини із зазначенням всіх щеплень і номером чіпа (електронне чіпування – обов’язкова умова для авіаперевезень за кордон).
  • Вакцинація від сказу.
  • Сертифікати (при необхідності).
  • Паспорт та ІПН відправника.

Також необхідно надати дані одержувача вантажу в кінцевій точці, це необхідно для узгодження часу і місця передачі вашої тварини після авіаперельоту.

Вимоги до контейнерів для перевезення

Перевезення тварин в літаку здійснюється в спеціальних контейнерах і клітинах необхідного обсягу. Тварина повинна мати достатньо місця для того, щоб стояти, сидіти лежати або розвернутися при необхідності. Правильно підібрана клітина для перевезення собак – це запорука комфорту і мінімізація стресу для тварини.

Клітка для перевезення собак в літаку надійно закріплюється в багажному опалювальному і вентильованому відсіку. Ця конструкція повинна відповідати вимогам і нормам міжнародної асоціації повітряного транспорту як за розмірами, так і за наявністю спеціальних пристосувань для корму і подачі води.

Деякі бійцівські породи собак перевозяться в спеціальних дерев’яних контейнерах. При необхідності (великі породи собак) ми підготуємо індивідуальну клітку для вашого вихованця.

Обмеження на перевезення

Звертаємо вашу увагу на те, що багато аеропортів світу вводять свої вимоги до «живого» вантажу, тому, наприклад, короткомордих собак бажано не транспортувати в теплу пору року через можливі проблем з диханням. Деякі країни не допускають «кошлатих» і пернатих », яким менше певного віку.

Крім того, існують обмеження щодо максимальної ваги тварини – про них і про інші фактори, які можуть унеможливити переліт для вашого вихованця, розкажуть наші фахівці.

Наші переваги

Перевезення тварин від нашої компанії – це ваш спокій за долю свого улюбленця. Ми любимо і цінуємо «братів наших менших», тому гарантуємо комфортний і оперативний провезення тварин в літаку в будь-яку точку світу.

Наші ціни на послуги більш ніж доступні, ми пропонуємо всю необхідну допомогу в підготовці документів і забезпечуємо безпосадочний переліт з мінімальним стресом для тварини. Startime знає, як перевезти собаку в літаку, ви можете бути спокійні за стан вихованця на будь-який з стадій подорожі.

Замовити