fbpx
провулок Ярослава Хомова, 1, Київ, 03035

Про нас

«Стартайм» – українська логістична компанія що спеціалізується на митно-брокерському оформлення вантажів і на міжнародних перевезеннях, а також супутніх послуг. Працюємо в сфері вантажоперевезень і митного оформлення з 2011 року. За цей час встигли накопичити солідний багаж досвіду, налагодити прямі партнерські зв’язки з провідними транспортними компаніями, зібрати колектив професійних фахівців в галузі міжнародної логістики, юридичного оформлення митних документів.

Результат нашої діяльності за 2017-2018 роки, згідно з Національного Бізнес-Рейтингу України.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ НАШОЇ РОБОТИ

-Міжнародні перевезення
-Митне очищення
-Складське зберігання

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

НАШІ ПОСЛУГИ

«Стартайм» надає повний спектр послуг в сфері експорту, імпорту та транзиту товару через Україну. Ми пропонуємо:

●морські, авто та авіа міжнародні перевезення по всім популярних напрямках, доставку великих партій товарів і консолідовані перевезення;

● логістичні послуги: підбір маршруту, вибір транспорту, розрахунок вартості перевезення, пошук найбільш економічних варіантів транспортування;

● митне оформлення: оформляємо дозвільні документи на ввіз і вивіз вантажів, розмитнюєм ввезені товари;

● митне очищення вантажів за кордоном зі сплатою мита та оформленням декларацій;

● консультації по ЗЕД, юридична допомога і супровід.

НАША МІСІЯ І ЦІЛІ

«Стартайм» – надійний митний брокер, який завжди готовий взятися за вирішення складного завдання. Для нас міжнародна логістика – не просто транспортування вантажу, а повний комплекс послуг для зручності та економії коштів клієнта.

МИ ПРОПОНУЄМО:

 • Комплексний підхід до міжнародних вантажоперевезень, починаючи з оформлення документів в Україні або за кордоном і закінчуючи митної очищенням після прибуття.
 • Стабільність і безпека співпраці, гарантії виконання взятих зобов’язань, страхування ризиків.
 • Економію на всіх етапах і допомогу кращих фахівців у своїй галузі.

Чому клієнти обирають «Стартайм»

 • Наші основні принципи роботи:
 • Відповідальність і динамічність. Цінуємо довіру клієнтів, але не зупиняємося ні на хвилину. Наша мета – розвиватися і знаходити нові шляхи, випереджати час, швидше за всіх долати відстані.
 • Підтримка клієнтів. Беремо на себе всі ваші проблеми з перевезення вантажів.
 • Увага до найдрібніших деталей. Прораховуємо кожен крок, уважно ставимося до документації – в міжнародній логістиці це вирішальні чинники.

«Стартайм» безпосередньо співпрацює з провідними автотранспортними компаніями, морськими перевізниками, авіакомпаніями. Серед наших постійних клієнтів ДП «Укрметртестстандарт», IT-компанії GlobalLogic, CIKLUM, лідер чайного і кавового бізнесу в Україні «МОНОМАХ».

Ми раді кожному новому клієнтові!

ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ

Міжнародна транспортна логістика є одним з ключових напрямків компаній які ведуть зовнішньоекономічну діяльність. Саме від правильності організації міжнародних перевезень залежить успіх зовнішньоекономічної операції.

Міжнародна транспортна логістика включає в себе не тільки правильно організований процес міжнародного перевезення вантажів, це також великий комплекс додаткових послуг пов’язаних з транспортуванням, зберіганням та митним очищенням вантажів.

Транспортно-логістична компанія “СТАР ТАЙМ” неодноразово визнавалася національним бізнес рейтингом лідером в сфері міжнародної транспортної логістики.

МИ ВСІ ЗРОБИМО ЗА ВАС!

ТЕЛЕФОННІ НОМЕРИ

+38 044 592 01 80 +38 063 366 14 14

АДРЕСА

провулок Ярослава Хомова, 1, Київ, 03035

  ×

   ×